DEĞERLİ BİLGİLER

27.01.2022 AN HARITASI

27.01.2022 an haritasına göre yükselen boğa ile güne başlıyoruz. Uranüs 10 derece boğa burcunda, jüpiter 6 derece neptün 21 derece balık burcunda, güneş 7 derece, satürn 14 ve merkür 28 kova burcunda. Venüs 11, plüto 26 derece ve mars 2 derece oğlak burcunda. Ay ise 1 derece yay burcunda. Haritanın anlamına gelirsek...

Ülke haritası üzerinden değerlendirirsek uranüsün konumu güzel. Büyük hayaller, şanslar uranüsün desteklediği alanlar. Ay ın jüpiter ile olan karesi, dış ticaret ya da üniversiteler gibi alanlarda engellenmeleri gösteriyor. iş ve sağlık evinde venüs ve mars var. Burada iyileştirici adımlar atıldığını gösteriyor. Plüto ve merkür ün 5. ve 9. eve güzel destekleri var. Burada çocuklar ile ilgili güzel gelişmelere şahit olabiliriz. Eğitim alanlarında güzellikler geliyor diyebiliriz.  Ayrıca belli ortaklıkların kurulduğu ve buradan destek alındığı da görülüyor. 8.evde güneş ve satürn olması bu alanda sıkışıklığın devam ettiğini gösteriyor. Buradan uranüs e bir karesi var. Bu da ödemeler konusunda ülkenin zor durumda olduğunu ve ilerleyen süreçte biraz daha sıkışılacağını gösteriyor.

10. evde şiron olması iş alanlarında ülkenin zarar gördüğünü gösteriyor. Şiron 2027 yılına kadar bu alanda kalacak. Kuzey ay düğümünün boğa burcunda olması, ticari anlamda üretime ağırlık verilmesini tavsiye eder. Güney ayn düğümü ise akrep ve haritanın kısmi olarak 4. evine denk geliyor.

Bu haritaya göre sizler de haritanızda nasıl açılar aldığınızı görebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır , Gerekli alanlar işaretlenmiştir*.

Bültenimize abone olun

Ücretsiz üye olun ve yeni gönderilerden ilk siz haberdar olun.