DEĞERLİ BİLGİLER

8 ŞUBAT 2022 UĞURLU GÜN!!

Şubat 2022 güzel tarihlerini incelerken 8 şubat 2022 tarihinde çok güzel etkiler olduğunu söyleyebilirim. Özellikle 5-8 şubat 2022 tarihleri bir işe başlamak, tamamlamak, girişim yapmak, yatırım yapmak ve ya aklınıza ne gelirse, önlememez bir başarı vaad ediyor. Size benzersiz günlerden bahsediyorum.
Seres ve Kad Boğa burcunda kavuşum halinde. Ay 18 uranüs ise 11 derecede yine boğa burcunda. Boğa burcu toprağı temsil eder seres de toprak anayı ve plüto. Peki pluto nerede? Oğlak burcunda yani yine bir toprak burcunda. Oğlak burcu iş hayatı, disiplin gerektiren işlerimizi temsil eder. Boğa burcundaki gezegenler, oğlak burcundaki pluto, mars, venüs ve merkür ile 120 lik yaparken, balık burcundaki neptün ve jüpiter ile de bir üçgen ile birleşiyor. Bu muhteşem bir durum.
Bu dönemde kova yeni ayı da etkisine devam ediyor. Güneş, ay, uranüs ve satürn arasında sert etkileşimler var ama diğer pozitif açılar bunu olumlu yöne çeviriyor.
Harita da 19 derece ikizler yükseliyor. İkizler burcu 19 derecede yükselirken güneş ve ay da 19 derecede çok manidar. Kova da olması uçakları temsil ediyor olabilir mi? Biliyorsunuz güneş uranüs kareleri tehlikelidir. Olumlu geliştirici şeylere odaklanalım. İşe başlamak, başvuru yapmak ya da yatırım yapmak için harika günleri değerlendirin derim :)
Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır , Gerekli alanlar işaretlenmiştir*.

Bültenimize abone olun

Ücretsiz üye olun ve yeni gönderilerden ilk siz haberdar olun.