DEĞERLİ BİLGİLER

Çekim Yasası Teknikleri

Hayatınızı değiştirmeye hazır mısınız? Çekim yasası teknikleri ile işe başlayın. Bugünü kendinize özel kılın. 
Bir çoğunuz çekim yasasını duydu, uyguladı ama faydasını görmedi. Bunun sebebi olarak da safsata olduğunu düşünmenizdi. Hayat ciddi bir olgu ve her şey bu kadar basit olamazdı değil mi?
Haklısınız hayat basit değil ve bir anda size paralar, mallar, mülkler yağdırmaz. Çünkü hayat zor ve çalışmadan para kazanılmaz. Çünkü yüksek maaşlı işler için birçok eğitim almak lazım. Çünkü, çünkü..... Bu çünkü ler bitmez. Çünkü böyle düşünüyorsunuz.
Bilinçaltımız risk almayı sevmez ve bizleri korumak adına düşünceler üretir. Hayatta başarılı insanlar işin sırrının yaşadığımız başarısızlıklar olduğunu bilirler. Başarısızlığı basamak olarak görürler. Aslında hayat size ilerlemeniz için daha başarılı olmanın yolunu açmaktadır.
Bir konuda adım attığınızda, konforunuz bozuluyor ise orada ne öğrendiğinize dikkat edin. Bir adım attınız ve zorlanıyorsunuz. Rahatınız bozuluyor. O rahatsızlık ortamında biraz daha kalmayı tercih ettiğinizde, işler daha iyiye gitmeye başlar. O sizi korumak adına olumsuz mesajlar gönderen zihniniz, yeni duruma alışır ve adapte olmaya başlar. İşler zannettiğinizden daha hızlı ilerler. işte bu geçen süre içinde çoğumuz pes ederiz ve olumsuz zihnimiz "gördün mü bak olmadı işte" der ve kendini haklı çıkarır. Devam ettiğimizde ise artık farklı bir hayata doğru ilerleriz.
Çekim yasası tekniklerinde zihnimizi bu ortama hazırlamak için uyku esnasında olumlama dinlemek işe yarayacaktır. Tek başına bu bile belli bir zaman sonra algılarınızı değiştirir. Daha hızlı yolu ise harekete geçmektir. Harekete geçmek için her gün en azından bunun için bir şey yapın. Herhangi bir şey olur. Yazmak, çizmek, normal zamanlarda yapmadığınız şeyleri yapmak beyninizi harekete geçirir. Bu anlamda ben danışanlarıma duru görü uygulamalarını öneriyorum. Beyni en iyi çalıştıran çalışmadır. İlk teknik olarak bunu kullanın.
Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır , Gerekli alanlar işaretlenmiştir*.

Bültenimize abone olun

Ücretsiz üye olun ve yeni gönderilerden ilk siz haberdar olun.