DEĞERLİ BİLGİLER

Horary Astroloji Sorumuza Ne Cevap Verdi

Horary astroloji tekniği ile sorularımıza cevap alabiliriz. Bugün bir soru soruldu. Acil ödemesi olan birisi, bu ödeme ne olacak diye sordu? Ben de an haritasını açtım ve kontrol ettim. Yükselen 5 derece yengeç 3 derece kuralımıza uyuyor. Mars ve ay oğlakta tam karşı evde kavuşmuş durumda. Yani borç durumu sıkıştırıyor belli. 11 derece oğlakta bir de venüs var. Bu cepte kalsın. Aynı zamanda plüto ve merkür de şuanda oğlakta. Borç kısmında yığılma var. Merkür hala retro ve aksaklık olması normal.
8. evde güneş ve satürn var. Burada borçları direkt görebiliyoruz. Buradaki gezegenler 11. eve kare yapıyor. Demek ki kariyer gelirlerinde bir aksamadan dolayı bu borçlar şuanda ödenemiyor. Güneş 8. evde ve 2. evin yöneticisi. 
Venüs, uranüs ve lüpiter in üçgen açıda olması, bu borçlar için bir kolaylık olabileceğini gösteriyor. Prim gibi bir desteğin gelebileceği görünüyor. Merkür 12. evin yöneticisi ve neptün ile destekli bir açıda. Bir nevi ilahi bir destek diyebiliriz. Venüs oğlak burcunda ve yöneticisi boğada ki uranüs ile çok güzel bir açı kurmuş. Geciken paraların ulaşacağını gösteriyor. Ay tam karşıda olduğundan elimiz şuan biraz güçsüz. Ama kontakları çok güzel. Borçlar epey yığılmış ama güzel şeylerin olması da an meselesi..
Free Chart 100%
Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır , Gerekli alanlar işaretlenmiştir*.

Bültenimize abone olun

Ücretsiz üye olun ve yeni gönderilerden ilk siz haberdar olun.